خوب احسان علیخانی زندانی زنداني برنامه

خوب: احسان علیخانی زندانی زنداني برنامه زندان اخبار سینما

گت بلاگز اخبار پزشکی طراحی و تولید ایلان ماسک جهت درمان بیماری‌های مغزی

ایلان ماسک، مدیر و بنیانگذار شرکت‌های اسپیس‌ایکس و تسلا، قصد دارد ایمپلنت‌های ساخت کمپانی Neuralink را که توانایی خواندن مغز دیگران را دارند، روی حیوانات آزمایش

طراحی و تولید ایلان ماسک جهت درمان بیماری‌های مغزی

طراحی و تولید ایلان ماسک جهت درمان بیماری های مغزی

عبارات مهم : کمپانی

ایلان ماسک، مدیر و بنیانگذار شرکت های اسپیس ایکس و تسلا، قصد دارد ایمپلنت های ساخت کمپانی Neuralink را که توانایی خواندن مغز دیگران را دارند، روی حیوانات آزمایش کند.

به گزارش جماران، کمپانی Neuralink ایلان ماسک ایمپلنت هایی را اختراع کرده است که توانایی منحصربه فردی را به مغز انسان می دهد و قدرت بشر را همگام با سیستم های هوش مصنوعی در آینده نگه می دارد.

طراحی و تولید ایلان ماسک جهت درمان بیماری‌های مغزی

هنوز اطلاعات کمی راجع به این آزمایش در اختیار است ولی چیزی که مشخص هست، دانشمندان جهت توسعه رابط های مغز و رایانه با پهنای باند فوق العاده اوج جهت اتصال مغز انسان و کامپیوتر تلاش زیادی می کنند. کمپانی ایلان ماسک به دنبال ارتباط مغز انسان با رابط های ماشینی از طریق تولید دستگاه های میکرونی است.

ماسک اعتقاد است که تولید رابط های مغز و رایانه جهت کمک به مسابقه بشر با ربات های هوش مصنوعی در آینده حیاتی هست. Neuralink به عنوان کمپانی مسئول در تحقیقات پزشکی در ژوئیه 2016 مورد تأیید قرار داده شد و ثبت رسمی شد و بیشترین فعالیت آن روی ساخت الکترودهای مغزی و کاشت آنها در مغز انسان هاست که ممکن است روزی بتوانند از طریق این الکترودها، افکار انسان های را آپلود و دانلود کنند.

ایلان ماسک، مدیر و بنیانگذار شرکت‌های اسپیس‌ایکس و تسلا، قصد دارد ایمپلنت‌های ساخت کمپانی Neuralink را که توانایی خواندن مغز دیگران را دارند، روی حیوانات آزمایش

این کمپانی قصد دارد به زودی از محصول جدیدی رونمایی کند که به افراد مبتلا به آسیب های مغزی شدید که بر اثر اختلالاتی چون سکته و سرطان کمک می کند. این ایمپلنت های ساخته شده است طی 4 سال آینده جهت این گروه از بیماران کاربردی می شود ولی کمپانی سازنده قول داده است که استفاده از این فناوری ماتریکسی طی 8 تا 10 سال آینده جهت همه انسان های قابل استفاده خواهد شد.

دسته ای از مفاهیم در سر انسان وجود دارد که مغز باید آنها را در داده های کم حجمی در قالب کلام یا به صورت نوشته فشرده کند. اگر انسان دو رابط مغزی داشته باشد، می تواند ارتباط مفهومی مستقیم و غیرفشرده ای را با فرد دیگری برقرار کند. آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته دفاعی دولت آمریکا حدود 65 میلیون دلار روی این پروژه مطالعاتی سرمایه گذاری کرده است.

واژه های کلیدی: کمپانی | ارتباط | رایانه | سال آینده | مغز انسان | ایلان ماسک | هوش مصنوعی | ربات های هوش مصنوعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz