خوب احسان علیخانی زندانی زنداني برنامه

خوب: احسان علیخانی زندانی زنداني برنامه زندان اخبار سینما

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فالکائو فقط از اسم من رد نشد، بلکه یک افتخار را از کشور عزیزمان ایران گرفت / شمسایی

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال گفت: در کشور برزیل عزم زیادی وجود داشت تا فالکائو رکورد آقای گلی دنیا را بشکند، ولی در کشور عزیزمان ایران متأسفانه در بین مسئولان ا

فالکائو فقط از اسم من رد نشد، بلکه یک افتخار را از کشور عزیزمان ایران گرفت / شمسایی

شمسایی: فالکائو فقط از اسم من رد نشد، بلکه یک افتخار را از کشور عزیزمان ایران گرفت

عبارات مهم : ایران

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال گفت: در کشور برزیل عزم زیادی وجود داشت تا فالکائو رکورد آقای گلی دنیا را بشکند، ولی در کشور عزیزمان ایران متأسفانه در بین مسئولان این عزم وجود ندارد.

به گزارش خبرآنلاین؛ وحید شمسایی راجع به شکسته شدن رکورد آقای گلی دنیا به وسیله فالکائوی برزیلی گفت: امروز از صبح افرادی از رادیو، تلویزیون و اصحاب رسانه با من تماس می گیرند، ولی آن قدر حالم بد است که نمی توانم جواب هیچ کدام از آنها را بدهم. من فقط می توانم این را بگویم در کشوری مانند برزیل عزمی وجود داشت که بازیکنی را که سه بار از تیم ملی خداحافظی کرده بود، برگرداندند تا این افتخار را نصیب آن کشور کند.

فالکائو فقط از اسم من رد نشد، بلکه یک افتخار را از کشور عزیزمان ایران گرفت / شمسایی

وی ادامه داد: متأسفانه در کشور ما چنین عزمی وجود ندارد. من از موضع شخصی خودم که آقای گلی دنیا را از دست داده ام می توانم بگذرم، ولی از نام کشور عزیزمان ایران نمی توانم به آسانی بگذرم. فالکائو فقط از اسم شمسایی رد نشد، بلکه یک رکورد را از کشور عزیزمان ایران گرفت.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال که با برنامه رادیویی پایتخت کشور عزیزمان ایران ورزشی صحبت می کرد، راجع به اینکه آیا عزمی که در بین مسئولان کشور برزیل وجود دارد در بین مسئولان فوتسال کشور عزیزمان ایران هم است یا خیر، تصریح کرد: اگر این عزم در کشور ما وجود داشت که اوضاع این نبود. من از سال 78 با افتخار پیراهن تیم ملی را تا سال 2012 به تن کردم و در روزهای سخت و شاد کنار تیم ملی بودم، ولی الان به آسانی تمام آن مشکل ها از بین رفت. هنگامی که مسئولان برزیل به این حد جهت شکستن رکورد دنیا مصصم هستند، بعد حتماً آنها کشورشان را زیاد دوست دارند و جهت مردم ارزش ارزش بیشتری قائلند. بعضی موقع ها حسرت می خورم که چه زحماتی در دوران بازیگری ام کشیدم و چه وقت هایی را به خاطر تیم ملی از دست دادم.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال گفت: در کشور برزیل عزم زیادی وجود داشت تا فالکائو رکورد آقای گلی دنیا را بشکند، ولی در کشور عزیزمان ایران متأسفانه در بین مسئولان ا

شمسایی در تصویر العمل به اینکه گفته می شود قرار است تورنمنتی جهت اوج بردن رکورد ملی او تدارک دیده شود، گفت: من این را باور ندارم. در آن وقت رادیو، تلویزیون و مطبوعات فشاری روی مسئولان آوردند و به همین خاطر در آن مقطع دو سه جلسه تشکیل دادند و به نظرم اینها همه فرار رو به جلو بود ضمن اینکه حرف هایی هم از آن جلسات درآمد که مرا بسیار آزرد. الان من روز مشکل را می گذرانم و در خیابان همه مرا با انگشت نشان می دهند. من شرمنده مردم هستم. کاری از دستان من برنمی آید. امیدوارم در آینده حرف هایی که مسئولان می زنند عملی شود. اگر این اتفاق نیفتاد آنها در سال های بعد مغضوب مردم خواهند بود و باید جوابگو باشند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به نظرش فالکائو برزیلی همچنان به بازی در تیم ملی ادامه خواهد داد، گفت: او 70 بازی زیاد از من انجام داده و شش سال هم زیاد از من در تیم ملی کشورش بازی کرده هست. فکر می کنم او الان به دنبال این است تا فاصله مناسبی با من ایجاد کند و خیالش را راحت کند.

«حسین شمس گفته است قرار است در اردیبهشت ماه دو بازی دوستانه تدارک دیده شود، آیا این عنوان صحت دارد؟»، کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال راجع به این عنوان تصریح کرد: بله، حسین شمس خودش با دو کشور جهت انجام بازی دوستانه صحبت کرده هست. خیلی از آدم ها در این چند وقت به من زنگ زده و گفته اند که اگر عدم انجام بازی های تدارکاتی به خاطر پرسشها مالی هست، ما آن را تقبل می کنیم. این واقعاً جهت ما زشت هست. من نمی دانم مسئله مهم چه چیزی هست. امیدوارم مسئولان، کشور را نگاه کنند، نه شخص من را. از من که گذشت. ما سفرای ورزش کشور عزیزمان ایران بودیم. همان طور که گفتم از من گذشت، خدا کند حداقل به فکر سایر ورزشکارها باشند.

فالکائو فقط از اسم من رد نشد، بلکه یک افتخار را از کشور عزیزمان ایران گرفت / شمسایی

شمسایی در تصویر العمل به این پرسش که به نظرش چه کسانی در این مورد کم کاری کرده اند، گفت: به نظر من همه آدم هایی که مسئول بودند، کم کاری کردند. فرقی نمی کند شخص خاصی باشد. من به عنوان سرباز خدمت گزار کشور بودم. مسئولیت این اتفاق با مسئولان فوتسال است.

وی در آخر راجع به حضور تیم ملی فوتسال کشورمان در مسابقه های قهرمانی آسیا و ارزیابی او از این مسابقات، اظهار کرد: فوتسال ما در آسیا اوضاع والیبال ما را پیدا کرده هست. اکنون هر تیمی در آسیا یک ست از والیبال ما ببرد مثل پیروزی جهت آن کشور است.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال گفت: در کشور برزیل عزم زیادی وجود داشت تا فالکائو رکورد آقای گلی دنیا را بشکند، ولی در کشور عزیزمان ایران متأسفانه در بین مسئولان ا

فوتسال ما هم همین اختلاف را با تیم های آسیایی دارد. ضمن اینکه دو سه بازیکن جوان ما هم که سابقه حضور در چنین مسابقاتی را دارند، به تیم ملی اضافه شدند. فکر نمی کنم اتفاق خیلی خاصی در این مسابقه های بیفتد، چون ماهیت فوتسال ما بسیار بزرگ هست. به نظرم ما می توانیم به آسانی با قهرمانی از چین تایپه به کشور عزیزمان ایران بازگردیم ما سوم دنیا شده است ایم و الان باید به فکر نتیجه های بهتر از این مقام باشیم. من در گذشته هم گفته ام در کشور ما نیروی انسانی بسیار بالاتر از برنامه ریزی مسئولان است.

واژه های کلیدی: ایران | فوتسال | مسئولان | مسئولان کشور | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz