خوب احسان علیخانی زندانی زنداني برنامه

خوب: احسان علیخانی زندانی زنداني برنامه زندان اخبار سینما

گت بلاگز اخبار بین الملل روسیه تحریم‌های آمریکا به بهانه ماجرای ‘اسکریپال’ را رد کرد

سخنگوی کرملین با تکذیب مجدد نقش داشتن روسیه در حمله چند ماه پیش با گاز اعصاب به جاسوس سابق روس “سرگئی اسکریپال” در خاک انگلیس، تحریم های تازه آمریکا علیه مسکو ب

روسیه تحریم های آمریکا به بهانه ماجرای ‘اسکریپال’ را رد کرد

عبارات مهم : روسیه

سخنگوی کرملین با تکذیب مجدد نقش داشتن روسیه در حمله چند ماه پیش با گاز اعصاب به جاسوس سابق روس “سرگئی اسکریپال” در خاک انگلیس، تحریم های تازه آمریکا علیه مسکو به این بهانه را غیرقابل قبول خواند.

به گزارش تسنیم، دیمیتری پسکوف که روز پنج شنبه با خبرنگاران سخن می گفت، تصمیم آمریکا جهت تحریم های تازه ضدروسی را به اتهام ارتباط مسکو با پرونده حمله شیمیایی به اسکریپال و دخترش در انگلیس را کاملا “غیرقابل قبول” توصیف کرد.

روسیه تحریم‌های آمریکا به بهانه ماجرای ‘اسکریپال’ را رد کرد

به گزارش اسپوتنیک، سخنگوی کرملین بار دیگر اتهامات مطرح شده است علیه روسیه مبنی بر دست داشتن در حمله با گاز اعصاب در شهر سلیزبری انگلیس را رد کرده و هرگونه ارتباط مسکو با این حمله را بی اساس و مردود خواند.

وی با انتقاد مجدد از انگلیس به علت خودداری از ارائه مدارک مربوط به حمله به اسکریپال و دخترش و یا به اشتراک گذاری هر گونه اطلاعاتی در ارتباط با این موضوع، گفت که لندن درخواست روسیه جهت همکاری در تحقیقات مربوط به پرونده را نیز رد کرده است.

سخنگوی کرملین با تکذیب مجدد نقش داشتن روسیه در حمله چند ماه پیش با گاز اعصاب به جاسوس سابق روس “سرگئی اسکریپال” در خاک انگلیس، تحریم های تازه آمریکا علیه مسکو ب

پسکوف همچنین با انتقاد شدید از آمریکا به خاطر وضع تحریم های تازه علیه روسیه به اتهام نقش داشتن در آن ماجرا و ضمن محکوم کردن اقدام نمایندگانی از کنگره آمریکا به خاطر پیشنهادشان جهت معرفی روسیه به عنوان یک دولت حامی ترورسیم، گفت که این حرکت آمریکایی ها هیچ سازگاری با “عقل سلیم” ندارد.

وی در آخر اضافه کرد که فعلا صحبت در مورد پاسخ احتمالی روسیه به تحریم های آمریکایی سریع است و مسکو منتظر شرح زیاد محدودیت های تازه اعمالی به وسیله آمریکا خواهد ماند.

سرگئی اسکریپال، سرهنگ بازنشسته اطلاعات ارتش روسیه به همراه دخترش که در انگلستان زندگی می کردند، اسفند ماه سال گذشته در یک مرکز خرید در شهر سلیزبری در 140کیلومتری جنوب غربی لندن درحالی که از هوش رفته بودند روی یک نیمکت پیدا شدند. انگلیس مدعی است که آن ها به وسیله سم اعصاب نوویچوک که در روسیه تولید می شود مسموم شده است اند.

روسیه تحریم‌های آمریکا به بهانه ماجرای ‘اسکریپال’ را رد کرد

اسکریپال در گذشته جاسوس انگلستان هم بوده و در سال 2010 میلادی در یک تبادل جاسوس بین آمریکا و روسیه آزاد شد و به بریتانیا نقل مکان کرد. در آن معاوضه، مسکو چهار جاسوس خود را با 10 جاسوس آمریکا مبادله کرده بود.

واژه های کلیدی: روسیه | انگلیس | آمریکا | انگلیس | تحریم ها | آمریکایی | تحریم های آمریکا | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz